top of page
Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı sularınızdaki kum, pas, kireç, toz, çamur gibi istenmeyen maddeleri ve hatta klor, arsenik gibi kimyasal maddeleri bile temizleyerek sağlıklı ve temiz içme suyu sunar. Ayrıca zararlı mikropları ve bakterileri de etkisiz hale getirir, suyun rengi, kötü kokusu ve tadı da iyileşir. Su arıtma cihazı sayesinde şişelenmiş suya para harcamanız gerekmez ve uzun vadede size tasarruf sağlar. Hemen hemen tüm su arıtma cihazı modelleri, musluk, su tankı, pompa, arıtma filtreleri, valf gibi parçalardan oluşmaktadır. Su arıtma cihazı modelleri mutfak da tezgah altı ve tezgah üstü kullanım seçenekleri ile üretilmiştir.  

Sağlıklı, Ekonomik ve Pratik: Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Ev tipi su arıtma cihazı, mutfak alanında kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Şebeke suyundaki tüm kirletici madde, kimyasal ve zararlı mikroorganizmaları temizler ve sağlıklı içme suyu sunar. Ekonomik fiyatları ile uzun vadede bütçenize destek olur. İçme suyu için para ödemenize gerek kalmadan sağlıklı suya en pratik şekilde ulaşmanızı sağlar.

Ev tipi su arıtma cihazı fiyatları modeline ve özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle tezgah altında veya tezgah üstünde yer alan modelleri bulunmaktadır. Tezgah altı su arıtma cihazı, genellikle mutfak tezgah altın yerleştirilerek monte edileir ve aileler veya yoğun su tüketimi olan mekanlar için tercih edilen ev tipi su arıtma cihazı modelidir. Tezgah üstü su arıtma cihazları ise daha kompakt yapıya sahiptir ve kolaylıkla tezgah üzerine konulabilir.

En İyi Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazı performans, filtre ömrü, sertifikaları,filtrasyon teknolojisi, su kalitesi gibi faktörler dayanıklılık ve kalite gibi unsurları oluştırmaktadır. Uzmanlar ve Doktorların tavsiye ettiği modeller ise Reverse osmosis su arıtma cihazı modelleridirThomas, Ters Ozmos (Reverse Ozmosis) arıtma teknolojisi ile çalışan en dayanıklı, en kaliteli ve en iyi su arıtma cihazı modelirine sahiptir. Bu yüzden tercihiniz olan modeli belirlemek kişisel ihtiyacınıza bağlıdır.Thomas Su arıtma cihazı fiyatları, modelleri ve özellikleri arasında karşılaştırma yaparak size uygun en iyi su arıtma cihazı modelini seçebilir, evinizde temiz ve güvenli bir içme suyu kaynağına sahip olabilirsiniz.

Mineralleri Yok Etmeyen Alkali Su Arıtma Cihazı

Alkali su arıtma cihazı, içme suyunuzu arındırırken aynı zamanda suya mineral takviyesi yaparak pH değerini 8 ila 9 seviyesine yükseltir. Alkali su vücudu alkali yönde etkileyerek asidik etkileri azaltır. Thomas'ın Mineralleri yok etmeyen su arıtma cihazı arıtmış olduğu suyu minerallerle zenginleştirir. Thomas'ın Alkali su arıtma cihazı, sahip olduğu mineral filtresi, potasyum, sodyum, kalsiyum ve magnezyum gibi vücudunuza gerekli olan mineralleri suya kazandırarak pH seviyesini dengede tutar, mineralli ve sağlıklı içme suyu elde etmenizi sağlar.

En İyilerin Tercihi: Thomas Su Arıtma Cihazı

Hayatınızı değiştirecek su arıtma cihazları ile tanışın: Thomas Su Arıtma Cihazları! Slim, Compact, Soft Touch, Dijital Smart Touch ve pH8 modelleri tasarımıyla mutfaklarınıza modernlik ve şıklık katarken, pH düzenleyici filtreleri ile hidrojen ile zenginleştirilmişi mineralli ve alkali suyun keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Thomas'ın en son teknolojiyle donatılmış olan su arıtma cihazı modelleri, enerji tasaruflu ve doğa dostu bir seçenek sunar. NSF, İSO ve FDA Onaylı sediment, karbon, aktif karbon, suyu en yüksek standartlarda temizlerken, Membran filtresi Ters Ozmos arıtma teknolojisi ile Düşük ORP ve %100 arıtma işlemi gerçekleştirir. 

 

Alkali filtresi, Antioksidan, magnezyum ve hidrojenle zenginleştirilmiş yüksek pH'lı alkali suyu, antibakteriyel tankı ile en güvenli şekilde depolar ve taze içme suyuna ulaşmanızı sağlar.

Estetik ve işlevsel özellikleriyle öne çıkan Thomas Su Arıtma, uluslararası başarı göstermiş kalitesiyle en iyi su arıtma cihazı markaları arasında ilk günden beri tavsiye edilmekte ve Dünya çapında tam 13 ülkede ürünlerini sunmaktadır. Evsel, kurumsal ve endüstriyel kullanım için ideal olan su arıtıcı modelleri ile Thomas, geniş servis ve teknik destek ağıyla en iyi hizmeti sunar.

Siz de her damlasında sağlık ve tazelik sunan üstün özelliklere sahip olan
Thomas su arıtma cihazı ile hayatınıza sağlık dolu bir dokunuş yapın!

bottom of page